O kancelarii

O kancelarii

O kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyny Hałaczkiewicz-Minkus świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w postępowaniu sądowym, jak i sprawach pozasądowych. Adwokat Katarzyna Hałaczkiewicz-Minkus posiada szeroką wiedzę i doświadczenie z wielu dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych. Celem Kancelarii jest zapewnienie profesjonalnej obsługi prawnej oraz pełne usatysfakcjonowanie klientów. Działanie Kancelarii cechuje terminowość, profesjonalizm i pełne zaangażowanie.

Kancelaria współpracuje z adwokatami o uznanych i sprawdzonych kwalifikacjach zawodowych, którzy specjalizują się w poszczególnych dziedzinach prawa oraz kancelariami notarialnymi, komorniczymi, doradcami podatkowymi, jak również kancelarią tłumaczy przysięgłych oraz agencją detektywistyczną.

Zapraszam do współpracy

Katarzyna Hałaczkiewicz-Minkus

Adwokat

O mnie

Adwokat Katarzyna Hałaczkiewicz-Minkus jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2013 r. członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Umiejętności zawodowe rozwijała w renomowanych Kancelariach na terenie Wrocławia i okolic. W trakcie wieloletniej pracy miała możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie zastępstwa procesowego – przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami administracji publicznej oraz organami ścigania (policja, prokuratura).

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz!

Email: kontakt@kancelariakh.pl

Telefon: +48 512 454 411

Szybki kontakt